Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

czesc

użytkownik usunięty

cze , czy ktoś wie jak znaleść ścieżkę dzwiękowądo filmu ' Usłane różami' i kto śpiewa piosenkę w zwiastunie tego filmu, to napewno kobieta ale co dalej .....?

POMOCY

użytkownik usunięty

Nie moge znaleźć tytułu piosenki z filmu "Komedia Małżeńska".Leci ona m.in na końcu filmu. Prosze was pomózcie mi i podajcie jej tytuł

VABANK

użytkownik usunięty

Poszukuję tekstu piosenki z filmu VABANK ktorą na końcu śpiewa pan Jacek Chmielnik. Bardzo proszę o wskazówkę, gdzie mogę znaleźć bądź szukać. Dzięki, pozdrawiam GF

deamon???

użytkownik usunięty

Czy ktoś może mi pomóc? Usiłuję dojść do filmu, który oglądałam jakieś trzy-cztery lata temu. Z tego co pamiętam leciał (i to kilka razy)na której z polskich stacji kablówkowych, ale nie był to film polski. Chłopiec (chyba dziesięcioletni) po przeprowadzeniu się z matką i siostrami do nowego domu zaczyna mieć dziwne...

więcej

Władca na DVD

użytkownik usunięty

Czy wiecie może coś o tym że po Powrocie Króla wszystkie 3 części
będzie można kupić w jednym zestawie i czy zobaczymy w końcu Tomcia Bomabadila???

Czy warto obejrzec DWIE WIERZE???

użytkownik usunięty

Pierwsza czesc Władcy Pierscieni zrobila na mnie niezle wrazenie i gdyby nie to ze film sie nieco dluzyl dalabym mu 6 na 6 . Na druga czesc przyszlo mi czekac caly rok i gdy wreszcie na plakatach pojawil sie upragniony termin premiery zaczely mnie dochodzic sluchy (od osob ktore obejrzaly albo za granica albo na dvx)ze...

więcej

Hm gdy zobaczylem Cuba 2 Hypercube koniec filmu mnie zaskoczyl, czy to samo zrobili z bohaterem z Cuba 1 tez wyszedl i ciach dostal kulke w leb ? hm ja rozumie tak ze koniec Cuba2 mowi nam ze bedzie 3 czesc a co wy o tym sadzicie ?

życie jest piękne

użytkownik usunięty

Pamiętacie taki film zrobiony przez Bo Widerberga? Tak mi sie ten tytul kojarzy (All Things Fair chyba ?? Love lessons?) Mozna gdzies to znalezc w wypozyvzalniach? dajcie znac. w ogole, czy ja dobrze ten tytul kojarze?

EEE

użytkownik usunięty

Szczerze, to zdziwiłbym się bardzo , gdyby Pianista czy Edi nie "wygłosowały" z Top 100 Polski innych, L e p s z y c h filmów , by byc w końcu nominowanym do oskarKa - głuptaki... Tylko inne, obcojęzyczne wtedy zwyciężą ! MY MUSIMY MIEĆ BARDZO DUŻO FILMÓW NASZYCH - POLSKICH w top 100 !!

pomocy!

użytkownik usunięty

Kilka lat temu na ekranach goscil film "zycie jest piekne" jakiegos skandynawskiego rezysera. Potem w przeciagu roku pojawil sie inny film pod tym samym tytulem - "komedia o holocauście". W zwiazku z tym we wszystkich wykazach filmow napotykam tylko na ten pozniejszy film. Czy ktos wie kto byl rezyserem tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones