PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106542}

Kocham Klarę

5,7 1 572
oceny
5,7 10 1 1572
Kocham Klarę
powrót do forum serialu Kocham Klarę

Pewien użytkownik popularnego serwisu, napisał mi że posiada serial "Kocham Klarę" na VHS. Już niedługo umieści je w internecie. Nie wiem ile to będzie odcinków, ale mnie nawet jeden uszczęśliwi. Więc czekam czekam i czekam. Będę was informować. Do pobrania będzie z serwisu chomikuj. Więc zakładajcie konta ;P

ocenił(a) serial na 7
aga_mimi

Świetnie!
Czekam z niecierpliwością :)

Maargo

Zapytałem sie go. Ma minimum 10 odcinków - 3 musi przeszukać z z pozostałych ok 700 kaset. Serialu możemy spodziewać się niestety nie w tym miesiącu

aga_mimi

Niestety wszystko dalej się przeciąga. Widzę że tylko jedna osoba jest zainteresowana ?? ;/

ocenił(a) serial na 9
aga_mimi

Ja również jestem zainteresowany. Jak coś będzie wiadomo na temat serialu to napisz ;)

ocenił(a) serial na 7
aga_mimi

No i dalej nic nie wiadomo cisza :(

Dylax

Nic się narazie nie zmieniło więc nie pisałem Pozostaje nam czekać

aga_mimi

Wpisujcie się. Może jak nasz "zbawiciel" zobaczy ilu nas jest to przyspieszy ;)

ocenił(a) serial na 7
aga_mimi

Ej bez jaj, wierzysz w to? :P Bo ja nie bardzo :P

Dylax

No w to może nie ;p ale wierze mu że posiada ten serial, właśnie do niego napisałem z zapytaniem ;D

aga_mimi

kurcze wlasnie sprawdzalam i ten serial nie zostal wydany na kasecie...chyba, ze uzytkownik go nagrywal...

domisku 24

Tak, nagrywał

aga_mimi

no i?

ocenił(a) serial na 7
domisku 24

Jak narazie nic nie wiadomo, zero odzewu

Dylax

Dobra podaje wam nazwę chomika. To chudziaczek11
Piszcie z prośbą o jak najszybsze wstawienie serialu. Zapytajcie najpierw czy ma, potem delikatnie pytać.
Może jak będziemy wszyscy powtarzać tę czynność co tydzień w końcu, dla świętego spokoju, go wrzuci ;)

ocenił(a) serial na 9
aga_mimi

Wiadomo już coś?

metal1996

Podałem nazwę chomika (chudziaczek11). Piszcie do niego na PW

aga_mimi

Hej. I co wiecie już coś o tym wszystkim??

ocenił(a) serial na 7
patryhNa12

ja pisałam do niego i odpisał, że serial będzie w przyszłości, ale nie wie jeszcze kiedy :(

Maargo

tego serialu nigdzie nie można znaleść,a ten gościu z chomika chyba coś kręci bo by dał chociaż jeden odcinek

peterock

Chyba otrzymuje dużo wiadomości związanych z tym serialem. Na profilu wystawił wiadomość dot. tego serialu ;)

aga_mimi

a ktoś inny ma może ten serial

peterock

A jednak. Właściciel chomika chudziaczek11 poinformował:


"NIESPODZIANKA!!!

Znalazłem 2 odcinki Kocham Klarę. Wkrótce na chomiku."

Czekamy... :)

aga_mimi

2 odcinki są na jego profilu.
Ostatnio Polsat 2 zmienia formułę. Od niedawna możemy tam oglądać Miodowe lata i 13 posterunek, co zdarza się po raz pierwszy.
Możliwe, że wkrótce mogą emitować inne, stare i zapomniane seriale. Oby!

użytkownik usunięty
aga_mimi

I niestety Miodowe Lata lecą do dziś. Ciągle te same seriale i jak powtórki dobiegną końca to znów od nowa powtarzają te sam. Dali by jakieś inne a nie wciąż jedno i to samo. Teraz tylko Daleko od noszy, Świat według Kiepskich, Miodowe Lata, Rodzina zastępcza.

Lubiłam je ale kiedyś i można sobie je przypomnieć ale nie do przesady.

Na Kocham Klarę raczej nie ma co liczyć niestety :(

Wszystkie odcinki już od prawie roku na youtube !!
Jakby jeszcze ktoś nie zauważył :)

aga_mimi

A czy teraz coś wiadomo? Był serial na Ipli i podobno na YT ale już go dawno tam nie ma. Znalazłem kilka odcinków na Telenowela 888 i jeden na Free Disc, ale nadal nie widziałem wszystkich a z chęcią bym pooglądał, jakby ktoś miał pobrane czy coś

Dubbingorozec

na Polsat Go są darmowo do obejrzenia tylko kolejność odcinków jest inna:
https://polsatgo.pl/wideo/seriale/kocham-klare/5031035/kocham-klare-mezczyzni-to -balaganiarze/f7ac22453ab793cd446395a9063e9f7f

michal87_westernmaniak

Widziałem, w sumie sam wstawiłem kilka odcinków na YT, ale usunąłem.
Cieszę się że Polsat nie wymazał tego serialu z swoich archiwów, ale jakość ich nagrania jest bardzo słaba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones